| danny7 a întrebat:

Sall ieri am fost in club si o fata m-a luat de mana si am dus intr-o camera ciudat sa dezbracat in piela goala dar nu stiu dc? dar am facut sex si nu stiu a zis ca ne intalnim maine seara iar in acel club dar mie imi era frica sa ma duc asa ca nu m-am dus a zis saptamana vitoare adica ziua pica chir azi ajutati-ma urgent plzz plss

16 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Spor la masturbare in continuare. Ce fantezii ai, omule...

| Blackwoman27 a răspuns:

Doamne ce sa ai cred?straight face

| lays a răspuns:

Si cand te-ai trezit era ziua.

| JustMeBăi a răspuns:

Si app cati ani ai?thinking

| JustMeBăi a răspuns:

Wow si ai TPU de cand aveai 8 anihee hee

| Hmmmm a răspuns:

Cat de irezistibil esti bai frate...cu cat ai platit-o?

| Hmmmm a răspuns:

Acum o intorci pe toate partile.hotaraste-te cum s-au intamplat lucrurile? ba ati dormit impreuna, ba nu, ba e curva, ba nu.
esti penibillaughing

| danny7 explică:

Nam platito

| danny7 explică:

Da era ziua dar a facut intr-adevar sex cu mine si era langa mine dupa aia am mai dormit o seara cu ia la 2 dimineata am vazut-o plecand din camera dar n-am vazut prea bine ca ma adormise cu cu un efect de 25 de ore

| danny7 explică:

Da era

| danny7 explică:

Era chiar curva dar n-am platito

| danny7 explică:

Am 18 ia vea 17

| danny7 explică:

Ma lasi am uitata i-am zis a zis ''ok'' maine la ora 15:00 ajutati-ma mai sunt
2 ore plzzz da-mi un raspuns ce sa-i zic?

| danny7 explică:

Cum ai alfat zi-mi si mie vreau sa vad de cand ai TPU? cum ai aflat bine bine ma rog da l-am descoperit de la 8 ani dar cum ai aflat asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si marmota impacheta ciocolata, iar tu cind te-ai trezit erai ud.

| yooleonard a răspuns:

Esti prost rau frate, cum sa iti fie frica sa te duci in club la o fata.Si dupa cum scrii se vede ca ai facut lb.romana cu mata