| Dieanaaaa a întrebat:

Sall! Miam facut o pagina de Facebook si vreau sa-i schimb numele dar nu pot. Imi zice ca se poate doar daca ai sub 100 de Like-uri. PS :Eu am peste 100

1 răspuns:
| CameliaKB a răspuns:

Ciudatconfused si eu am peste 100 da nu imi zice nimic despre asta.Incearca de mai multe ori.de ex.pe mine, uneori, nu ma lasa sa mi-l schimb ptc nu imi merge viteza pe net...laughingsi pot sa mi-l schimbnumai dupa cateva zileoh go on nu stiu daca te-am ajutat...happy da ma rog:*