| thisissolawl a întrebat:

Sall pe IMVU cum poti face credite?

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Auzi sunt nou pe imvu cum pot scoate obiectele din camera sau sa le mut? plzz da un mesage daca sti

| trifescugabriela a răspuns:

Mergand in diverse locuri si participand la tot ce se petrece!

| dudiii a răspuns:

Faza cu yahoo nu mai merge. Poti transfera dp myyearbook.Lasa'mi pe prv numele tau mai stiu eu o modalitate tongue

| elenutza27 a răspuns:

Nu este adevarat! Pana acum faceai credite cu conturi de yahoo dar acu, m nu mai merge sa faci credite deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Te duci la Pets si de faci un caine care din doua in doua ore face credit. Iti da : 15, 16, 17 ( in functie daca e suparat sau fericit). Daca e suparat apesi pe Give Me a treat la inceput e gratis apoi costa 30 credit. Sau poti sa cumperi credit, te duci pe Credits ( dar daca vrei sa cumperi trebuie sa ai card in valuta). AsA e cel mai usor! Pa! Sper ca te-am ajutat! Funda te rog?