| MineIsLikeABridge a întrebat:

Sall, sunt en fan al filmelor inrait nu pierd nici un film dar, nu stiu prea bine actori, asa ca as vrea si eu niste nume de actori care joaca in filme comedie
(mai ales actori de culoare, parca aia fac o comedie asa (intr-un fel) speciala)
Ms anticipat dau Funda!
Va rog frumos nu luati in ras aceasta intrebare sau parerile mele despre...

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Chris Rock, Martin Lawrence, Jim Carrey, Jack Black, Eddie Murphy, Ben Stiller, Robin Williams, Adam Sandler, Steve Martin, Jason Biggs, Rob Schneider, etc. Sunt si albi si negrii dar toti sunt niste comedianti extraordinari. Sper ca te'am ajutathappy.

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Te poţi uita pe www.cinemarx.ro
Pa, pa

| MindFreak a răspuns:

Intra pe www.imdb.com, scrii filmul la search si iti arata intreaga distributie.