| YbEs2000sólo a întrebat:

SAll TPU am laptop cu camera incorporata dar cand mi-am pus windows nu mai am programu. pliz dati un sfat sau un site pentru camera

Răspuns Câştigător
| tomthecat a răspuns:

Intră pe site-ul producătorului laptopului, cauţi support and drivers, scrii ce model de laptop ai şi ce sistem de operare şi click pe SEARCH. Va apare o listă cu toate driverele şi cauţi webcam îl downloadezi şi îl instalezi.
Asta e tot ce trebuie să faci!

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Hzc7J1Asknw gasesti acici tot ce ai nevoie