| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU! Am o problema am downloadat FRUIT NINJA! Si din pacate nu imi merge imi aparare urmatoarrea eroare:http://imageshack.us/photo/my-images/189/fruitg.png/ Am downloadat de pe mai multe site-uri dar tot nu merge,,, Va rog cine stie si poate sa ma ajute,,,, ID meu: yoo_kta1995@yahoo.com Cine stie sa intre pe id acesta si sa ma ajute plzzzzzzzzz. Daca se poate in seara asta,,, FUNDAAAAAAAAAAa+VOTTTTTTTTTttt

1 răspuns:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Nu il ai pe totwinking Sterge-l si instaleaza-l pe altul dar in alt folder Succes Funda?winking