| Ripqer a întrebat:

am o problema cu PC-ul din cand in cand mi se stinge brusc si nu il mai pot aprinde ca pentru ca se aprinde cam 3-10 sec iar apoi se stinge din nou si nu mai stiu ce sa fac, l-am dus la reparat m-a trimes cu el inapoi, am mai fost odata i-a schimbat sursa, a mers cam 2-3 ore si problema persista. Va rog ajutati-ma! Funda

3 răspunsuri:
| EneRomica98 a răspuns:

Schimba-l ai scurt pe placa de baza si iti poate arde si ramu daca tot incerci sa il aprinzi

| ANANDRA a răspuns:

Am patit si eu cam la fel. Se aprindea fara sa ii fac nimic si cineva i-a schimbat placa de baza si a reactivat windows-ul.

| tudynho a răspuns:

Placa de baza sau sursa...