| Andrei9 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, maine am meci, sunt in echipa scolii joc ca portar si am mari emotii ca o sa gresesc, cum as putea sa-mi fac curaj?

Răspuns Câştigător
| Emanuel12301 a răspuns:

Buna Andrei si eu sunt portar intr-o echipa sportiva pe postul de portar si mereu inainte de un meci fie amical fire ceva mai importat ma gandesc ca nu fac asta ca sa dovedesc ca sunt cel mai bun ci incerc sa fiu cat pot de bun, e o mare diferenta daca faci totul sa fi cel mai bun nu iti iese nimic dar daca inceri sa fi cat poti de bun te vrei distra si iti va fi mai usor in viata sper ca te-am ajutat cu raspunsul meuwinking

1 răspuns:
| simona223 a răspuns:

Chiar nu stiu dar iti urez succes sper ca veti castiga