| Andrey3oo7 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Cum pot sa-mi repar castile? (Sunt din acelea de pus in urechi nu din-alea mari) asta e a doua pereche si nu vreau sa cumpar alta. Macar un videoclip explicat m-ar ajuta. Mersiwinking

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Daca merge numai una, am patit si eu asta, trebuie pus intr-o pozitie cablul si e cam aiurea ca dupa un timp se duc de tot oricum.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ne-ai întrebat cum le repari, dar nu ne-ai spus ce s-a întâmplat cu ele, ce s-a stricat. laughing
Numai bine!happy