| SweetChildOAxls a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti pentru telefon Sony, dar din alea mari. Stiti cum imi pot da seama, dupa ce caracteristici ale acestora, care model este mai bun?

5 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Din specificatiile producatorului nu prea ai cum sa-ti dai seama care casti sunt mai bune pentru ca majoritatea au caracteristicile "umflate". Cea mai buna modalitate ar fi sa le testezi "pe viu", in magazin, pe device-ul tau. Daca nu este posibil acest lucru, si ai un buget limitat, eu iti recomand sa-ti cumperi ce-ti place la un pret cuprins intre 60-100 Ron (mai putin replici Beats). Daca ai un buget de peste 150 Ron iti pot face niste recomandari bazate fie pe teste proprii, fie pe review-uri de specialitate. Oricum ar fi, nu te lua dupa cunoscatorii lu' peste si nu cumpara Beats sub nicio forma, sunt niste casti extrem de proaste pentru pretul lor.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Iti recomand castile astea sunt bune si la moda din cate am observat e plin Bucurestiul de ele http://bit.ly/1cfQJsh

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/casti-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| andrey663 a răspuns:

Castile Beats.
Acum depinde de care vrei, sunt pe okazii cu 50 lei(neoriginale), sau pe Media Galaxy cu 1000 lei.
Pont:se aude mai bine la cele neoriginale, testate de mine, mai clar si mai tare.big grin

| valeriat a răspuns:

Eu iti recomand asta intrucat le folosesc de un an si inca se prezinta bine http://www.domo.ro/......MDR-ZX100W