| Bubbico a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou cand imi reinnoiesc abonamentul cosmote. Nu prea stiu ce tel sa imi iau si as vrea idei. Am 14 ani, nu vreau telefoane roz sau mov si nici iphone, ca am deja iphon4, da mai vreau un tel. Vreau sa cumpar unul pe touch screen si care are camera de cel putin 5 MP. Pretul nu conteaza dar as vrea sa stiu cu cati bani sa plec de acasa. Daca puteti sa imi spuneti cat se scade din pret la reinnoirea abonamentului.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa contactezi operatorul sau sa ii vizitezi site-ul. Dooh, eu la 14 ani nici de fix nu aveam voie sa ma ting si tu ai IPhone4.bravo ma. Ce loc de munca au ai tai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy mini sau Htc cha cha.