| Ramo137 a întrebat:

cam cat costa un cub rubik? si de unde il pot cumpara

Răspuns Câştigător
| Quicky a răspuns:

Costa 5 lei si il poti lua din Supermarketuri (raionul cu jucarii)
magazine chinezesti
piete

bafta

7 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Frate... daca e sa iei unu' chinezesc si prost facut ca sa te joci doar odata cu el si sa ti se farame... se gasesc peste tot.
Iar daca vrei cuburi profesionale (DaYan, V-cube, Rubiks) ia-le de pe www.genios.ro
Preturi intre 50-70 de lei la cuburile 3x3...

| Stefbr a răspuns:

Eu am luat unul cu 3 lei happy poti sa le cumperi de la magazinele de jucarii de obicei, cred ca se gasesc si pe la librariiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde
2x2x2 24lei
3x3x3 50lei
daca vrei mai mari te va costa ceva, pai lua de pe speedcubing.ro
daca vrei un cub cat de cat bun

| Bogatasul a răspuns:

Eu am dat 80 lei pe el de la cora

| Useeeer124124 a răspuns:

Depinde de marime. De la 1 leu - 5 lei. Il poti cumpara de la librarii, magazine de jucarii etc.

| SomethingInTheWay a răspuns:

Daca nu gasesti unde a zis Quicky, poti incerca si librariile.winking