| amiileila a întrebat:

Cand incepe romanii au talent in 2011?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna
nu o sa fie in 2011
Am cautat pe net
Informatie de ultima ora : Mai e mult timp până începe. În toamna asta a inceput „Vocea României", iar când se termină va începe și Românii au talent ( ianuarie-februarie ).
Sper ca te-am ajutat
Funda, te rog?puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Peste 3 zile.

| amiileila explică:

Multumeschappy o sa ma uit daca raspunsul e bun o sa-ti dau funda

| gabi1994 a răspuns:

Vax factor nu x factor laughing. Astia de la antena1 au copiat protv-ul dar nu le-a reusit parerea mea. Vocea Romaniei e mai tere de 10 ori fata de x Factor

| gabi1994 a răspuns:

Prin toamna 2011 asa au spus

| edward741999 a răspuns:

Sincer nu stiu, dar te sfatuiesc sa te uiti la love struck factor sau la vocea romaniei sunt la fel de frummoase amandoua emisiunile(parerea mea)