| EvangelineDS a întrebat:

ce credeti despre Black Veil Brides? http://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY&feature=relat ed

10 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Knives and Pens si Perfect Weapon sunt singurele melodii care-mi plac.

| moegie0dattebayo a răspuns:

Inainte imi era teama sa imi afirm opiniile, deoarece pareau lipsite de sens in fata celorlalti.Nu am avut niciodata curajul sa recunosc ca nu sunt devotat credintei in Dumnezeu, ca sunt ateist.Nu am avut niciodata curajul sa recunosc ca am ganduri sadice, ca imi doresc moartea, ca tot ceea ce se pertece in jurul meu este o prostie si ca nu am rost pe lume.Eram ciudat, anormal.M-am inchis in mine si am devenit retras, nesigur si slab.Asta pana la Black Veil Brides.Cand ascult muzica lor nu ma simt ciudat, ci doar diferit.Ba mai mult, ma fac sa simt ca noi suntem cei puternici si ca BVBArmy va conduce lumea intr-o zi.Ei m-au facut puternic, sigur, mandru, intotdeauna gata de lupta pentru ceea ce cred.Sunt mandru sa ma afirm ca parte a BVBArmy si adoptant al Noii Religii, iar daca asta ii face satanisti, atunci eu voi fii primul care isi vide sufletul diavolului!

| Andychu a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Nu trebuie sa iti fie rusine cu ceeace esti. fiecare cu treaba lui pana la urma. si eu sunt ca am inceasi situatie...lumea te discrimineaza doar pentru ca. existi. e aiurea, nu pot sa inteleg oamenii de genul asta...

| Andychu a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Imi plac toate melodiile de la ei, in special albumul Wretched and Divine

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Andychu):

Well, that was long time ago... Inca sunt recunoscator trupei asteia pentru ce a schimbat in mine, insa cu vremea am inceput sa invat mai multe despre muzica metal de calitate, acum ascultand in principal heavy, trash, death, black sau doom metal. Nu mai ascult BVB in prezent si nu imi place nici ultimul album, dar poate daca nu era trupa asta si alte cateva care acum mi se par mediocre, nu as fi ajuns niciodata sa apreciez muzica buna.

| Timmy97 a răspuns:

Ii ador si imi plac toooooate melodiile!\m/

| RoxxiSixx a răspuns:

Black Veil Brides este o formație americană de muzică rock, formată în Hollywood, California. Trupa este alcătuită din Andrew Biersack (voce), Ashley Purdy (bass), Jake Pitts (chitară), Jinxx (chitară, vioară), și Christian „CC" Coma (baterie). Membrii formației Black Veil Brides sunt cunoscuți pentru aspectul lor distinct, inspirat în mare parte de trupa Kiss, precum și alte trupe glam metal ale anilor 1980.Andy Biersack - voce (2006-prezent), bass (2006-2009)
Jake Pitts - lider chitară (2009-prezent)
Jinxx - chitară (2009-prezent)
Ashley Purdy - bass (2009-prezent)
Christian „Coma" Mora - baterie (2010-prezent). Ador trupa asta si imi plac si noile melodii Unbroken si Coffin.

| 5BVB5 a răspuns:

Eu ii adorrrr...am 12 ani, dar ii adr...in special pd Ashley (bass) ♡♡♡♡♡

| xAppleHead a răspuns:

Poponareala extrema.

| ToxicGirl808 a răspuns:

E super melodia o iubesc! Ma regasesc oarecum in ea si vocea lui andy e super. Si videoclipul senzational. FUNDA.