| EvangelineDS a întrebat:

cum instalez yahoo messanger? fundita big grin

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Buna :)

intri aici : www.go4it.ro/software/yahoo-messenger-9-download-versiune-finala-3222032/

il descarci si urmezi pasii

| KoRoGirl a răspuns:

Dai pe google yahoo messenger si gasesti acolo de downloadat

| Ramy98 a răspuns:

Intri aici si il instalezi http://messenger.yahoo.com/

| wertori a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/ intrii aici, dai download now dupa aia save file si il salvezi pe desktop. Deschizi programelul care ti-a aparut dai run, next de cate ori iti cere bifezi,, I agree..." si dupa aia astepti sa se incarce si o sa iti apara messul. Apoi iti introduci idiul si parola si vezi tu dupa :)).