| StefaniaM a întrebat:

Sall TPU, cum pot sa fac mai multe like-uri pe facebook?

131 răspunsuri:
| Mld_Lukaa_1998 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ daca dati aici like dau inapoii! multumesc

| Giuroiu_Iulia_2001 a răspuns:

Am o solutie mai buna in loc sa dai bani pe aplicatii, da-mi like la fotografia de profil si eu iti dau inapoi la 10 poze +comentari big grin!

| Veronica20s a răspuns:

Baga-te pe www.likeme-likeyou.com vor adauga chestii noi (like-uri la posturi si commenturi) :)

| Roni_Amet_2000 a răspuns:

Ofera promovare gratuita pentru paginile dvs. atat pentru cele din Social Media cat si pentru paginile web. http://likeme-likeyou.com/? ref=29110

| Andrianu_Cosmyn_2000 a răspuns:

Dar când am băgat adresa url Îmi spune sa nu folosesc caractere speciale. WTF

| Elena_Alina_2000_Hwvd a răspuns:

Un like Alina Elena

| Criss_Cristinutza_1996 a răspuns:

Frumosii

| Criss_Cristinutza_1996 a răspuns:

Like-uri

| Criss_Cristinutza_1996 a răspuns:

Sì eu

| ale01234 a răspuns:

Intra pe( http://www.like4like.org) este foarte tare :))) sper ca te am ajutat (funda?)

| Ioana_Camelia_1994 a răspuns:

Http://nopdownload.com/......wnload.php CU ACEST PROGRAM FACI CATE LIKE AI NEVOIE :)

| Semian_Lucian_2000 a răspuns:

Vreau like

| Creața_Deea_1999 a răspuns:

Da-mi un like!

| AdeDeLove a răspuns (pentru cristy799):

Nu merge! ma chinui de 2 ore

| Mania1987 a răspuns:

Recomand www.likeme-likeyou.com
Este cel mai mare site de acest fel din Romania

| RoCool a răspuns:

Http://goo.gl/iFO0Nj
Simplu si faci like-uri reale

| Madalina_Gabriela_1996 a răspuns:

Cine ma poate ajuta sa fac mai multe like uri la poza aceasta :https://www.facebook.com/....../photo.php ...Mersi oricum

| Netedu_Lia_1996 a răspuns:

Cum pot a am mai multe lik-uri

| stcalin a răspuns:

Si eu am cautat o metoda mai buna pentru obtinere de like-uri. Am gasit-o si am postat-o aici, am facut un tutorial. Daca te mai intereseaza aici poti gasi metoda pentru a face like-uri pe facebook gratis: http://alinstoica.ro/bloguri/like-uri-facebook-gratuit/