| ISOtech a întrebat:

Sall tpu.De ceva timp ma tot gandesc sa fac un site asa ca sa-mi mai ocup timpul, insa nu stiu despre ce sa fie acesta sau mai exact ce sa contina.Astept cat mai multe variante. Funda pentru.cel mai bun

Răspuns Câştigător
| BrokeDeRomania a răspuns:

Ti-ai putea face un blog in care sa scrii ce faci zilnic (lenevesti, te uiti la televizor, te plimbi etc) sau ai putea sa faci un forum in care sa vorbesti cu altii sau ai putea sa faci un joc pe net simplu si compact care sa continue pana mori si aiba scor.Sau daca nici asta nu iti convine atunci poti sa faci un site dedicat cuiva (unei vedete,unei carti, unui film etc) sau un site in care lumea sa-si spuna problemele si tu sa incerci sa le rezolvi, un fel de TPU sau un site cu de toate de downloadat (muzica, filme, seriale) ori un site de glume, unde sa-ti faci cont si sa postezi glume ilustrate sau numai scrise.Nu stiu ce sa mai spun... Poate uns site de socializare ca facebook dar e greu de facut.Cam asta e tot

2 răspunsuri:
| MojitoXD a răspuns:

Salut. Eu ti-as recomanda sa iti faci un site despre un joc care iti place. Poti sa faci chiar si streaming online sa vada lumea cum joci live, nu stiu. Succes!
Sper ca te-am ajutat.

| MojitoXD a răspuns:

Salut. Ai putea face un site despre
un joc care iti place. Poti chiar sa faci si streaming online sa vada lumea cum joci live, nu stiu. Succes!
Sperca te-am ajutat.