| Cold a întrebat:

de unde pot lua hack bost sau money pentru need for speed world funda pentru cel care merge angry! big grin

2 răspunsuri:
| ManutzuWolfy a răspuns:

Iti zic eu alt program cu care poti pune bani la Need For Speed World
Chat Omatic
Si ca sa pui bani cati vrei tu faci asa:
Scrii bani pe care ii ai tu la joc in chat omatic
Cumperi o piesa pentru masina si scrii din nou bani pe care ii ai
Apoi mai cumperi inca o piesa si pui bani in chat omatic
Si o sa iti apara sa bifezi o casuta
Bifezi casuta aia si Stergi bani aia care is acolo si pui 9999999
Si dai si il lasi in bara si pornesti jocu si ai bani big grin Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce sait gasesc hack bost la nfs world? sau Chat O matic pe ce sait le gasesc?