| Sorinelo19 a întrebat:

stiti vreau program de pus muzica pe backgroundul unui videoclip si de taiat etc...mersi mult funda!

3 răspunsuri:
| communistrat a răspuns:

Ai deja unul windows movie maker cauta la search sh il gasesty tongue

| aleechic a răspuns:

MouvieMaker :*.pot sa scurtezi melodii, sa pui muzica pe backgroundul unor poze. unui videoclip.etc! :* fundita pls puppy dog eyespuppy dog eyes :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camtasia Studio pe care il download-ezi de aici : http://camtasia-studio.en.softonic.com/ Funda?