| ruxandracollo a întrebat:

Buna seara vreau si eu un program de taiat de la mijloc un videoclip funda

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Freemake Video Coverter. Ai mai multe functii, si e usor de folosit.

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Incearca Video to Video, este un program cu care poti taia, edita, redimensiona filme si clipuri sau poti scurta filmul dorit. Ai aici link-ul de descarcarehttp://www.mediafire.com/file/3u25amm2emj1ziw/videotovideo_setup.exe

| Goodfrey a răspuns:

Daca vrei pentru telefon/tableta iti recomand cu incredere VivaVideo sau VideoShow. Daca vrei pentru calculator/laptop iti recomand programul numit PHOTOSHOP.

| ruxandracollo explică (pentru Goodfrey):

Am photoshop dar numerge sa fac video sa