| Gabiii a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme horror cu case bantuite sau vampiri! Oricum sa fie ceva inspaimantator daca nu sunt cu case bantuite sau vampiri! Am chef de un film bun! big grin

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2
Funda?happy

| Pixel2009 a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3
The Attic
Friday the 13th
Stigmata
The Ring 1 si 2
The Exorcism of Emily Rose
Paranormal Activity 1 si 2
Astea mi-au venit in minte. Sunt horror de`a binelea :d

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Scrie pe google=Tarata in iad=e foarte infricosator dar merita sau uita-te vineri la 22:00 pe dyscovery la Fenomene stranii

| Gabi_2651 a răspuns:

Dead Silence devil normal, daca ai curaj sa te uiti singura pana la capat tongue

| Lilllith a răspuns:

Sunt o impatimita` a filmelor horror iti recomand dead silence este foarte tare ` si am descoperit un serial are vreo 12 episoade de o ora este mortal mie imi place f.mult ii un fel de film horror cu putin romantism in fine se numeste American Horror Story sper sa iti placa :*
Fundita te rog :*