| Gabiii a întrebat:

Sall! Ziceti-mi si mie va rog un program de facut filmulete din poze dar sa nu apara acea bara jos unde scrie de exemplu "made as an evalution of pro show gold". Si nu moovie maker ca nu il am in comp, am windows 7 ultimate si nu il am straight face Va rog mult de tot ca imi trebuie sa fac ceva pentru la scoala.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ai Windows Movie Maker, acesta poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Live Movie Maker.
O zi buna! happy

| AlexaS a răspuns:

Foto2Aavi
http://www.forwindows.net/program-de-facut-filmulete-din-poze/

movie maker il poti si downloada (e mai simplu de folosit)

mai ai aici mai multe programe pe care lepoti downlada
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

| nononononono a răspuns:

Si eu am acelasi windows...ori iei windows movie maker de pe net,ori folosest PowerPoint,asta sigur il ai.Dai pe desktop, click dreapta si scre new, si scrie power poin nu stiu celaughingsi daca poti sa imi dai un vot SPAM/user/ciocolatha.html si sa dai mai departe :*sper ca te-am ajutat! Funda?big grinbig grin