| wowemy a întrebat:

Salll TPU! Plzz ajutati-ma nu stiu in ce sa ma imbrac de halloween plzz ajutati-ma cel mai creativ raspunssi cel mai intersant Funda+vot(SCZ DE CATEGORIE DACA NU E BUNA)

Răspuns Câştigător
| LittleMissCupcake a răspuns:

Oooo ai muuuulte posibilitati pentru un out-fit de halloween; poti sa te imbraci in: zombie; yeti auriu; iepurasul de Pasti; Franchenstain; vrajiotore; personaje din poveste; Romeo ( daca esti baiat); Juliette(daca esti fata); print/printesa; emo; cleopatra(doar daca esti fata); clown; mumie; super erou/eroina etc.
Daca nu gasesti prin magazine astfel de costume, ai doua optiuni:
1. Improvizarea ( adica daca alegi de exemplu emo, poti sa te machiezi in negru, sa iti dai cu oja neagra pe unghii, sa te imbraci in negru - chiar daca esti sau nu baiat)
2. sa mergi la croitorie ( la croitorie poti da comanda de orice fel de costum vrei: dar trebuie sa faci o schita si sa spui cum ai vrea sa fie, marimea si culoarea)
Sper ca te-am ajutat. Happy Halloween.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de halloweenul trecut m-am imbracat in catel O_o.
big grin