| JuliaSweet a întrebat:

Sallzwinking
Pe clopotel.ro am si eu un cont da uneori cand vreau sa cumpar ceva imi zice ca trebui sa trec nivelul. Unde pot vedea la ce nivel sunt si unde si cum pot trece nivelul?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

Trebuie sa dai sus in stanga scrie unde e o casa acolo afli ce nivel esti. Iar ca sa faci experienta iti poti face fancluburi poti posta poze in album, versuri.Mai poti face experienta daca postezi pe clopotel jocuri, ghicitori, perle, etc. si daca joci jocul zilei.