| George20123 a întrebat:

Saltut, stiti vreo sala de forta situata in sectorul 5-6 calumea? Vreau o sala care sa arate si bine, dar sa nu fie plina mereu, mai ales de cocalari si tigani happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cosminamariacos989 a răspuns:

Stiu o aplicație care promite ca găsește sali de fitnes in București.Nu știu exact daca e buna. Locuiesc in alt oraș aplicația se numește "7card".

1 răspuns:
| DespinaPopescu a răspuns:

Bună, George! În aplicația 7card găsești sălile de fitness grupate pe zone. Detalii despre ce noutăți pregătește 7card ai aici: ejobs.ly/7card-cee95