| Zizica14 a întrebat:

A venit vacanta de vara si eu sunt plictisita de moarte... Am facut scoubidou, origami, am desenat, am citit povesti de groaza, am dormit etc. Dar nu stiu ce sa mai fac.crying
Idei creative de actiuni va rog!happy Multumesc anticipat:*!

1 răspuns:
| Andrei1000super a răspuns:

Si eu am facut exact ca tine dar pe langa asta am mai facut o gramada de lucruri m-am uitat la televizor am facut o plimbare prin oras cu bicicleta sau pe joc am mai jucat fotbal crede-ma eu ieri am jucat fotbal 3 meciuri a cate 90 de minute crede-ma cand am ajuns acasa nu mai puteam de picioare debea asteptam ca sa ma intind pe pat si cred ca este mai bine ca sa joci niste jocuri cu prietenii tai, si as zice ca sa mai joci niste jocuri pe calculator, daca ai animale joaca-te cu ele si nu uita cel mai tare lucru ca sa mergi la mare! happy