| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

a venit vara si nu stiu ce sa fac.Imi dati niste idei innafara de a merge cu familia la mare/munte etc. ce sa fac in vacanta de vara cu my BFF?
Ms anticipat
FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Teo_8645 a răspuns:

Pai puteti sa mergeti la cinema,la un film,sau la o terasa, la strand sau in parc sa alergati sau sa va plimbati, sa jucati volei etc.sunt multe de facut daca te gandesti bine... sper ca te-am ajutat. funda?:*

2 răspunsuri:
| ÂnÐяuŢẮ explică:

Imi pare rau ca nu am putut sa va dau la amondoua funda, dar amandoua ideile mi-au placut
pa-pa

| Timee೩ a răspuns:

Pai ati putea merge la strand sau sa mergeti la cumparaturi, sa mergeti sa beti un suc, sa va uitati la niste filme. Fundaa love struck?