| Shooter a întrebat:

Am de facut un referat la desen despre pictori moderni si am cautat pe net dar nu am gasit...adica am gasit numele dar date nu prea si imi trebuie referat de minim 2 pagini.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pai daca ai gasit numele scrii pe google si iti da multe date, mai ales wikipedia. La introducere scrie ceva despre mondernism in general, din nou gasesc suficient online si ca o concluzie faci un mini rezumat si eventual iti exprimi pararea personala, iti plac/nu-ti plac acesti pictori.

| Stefuu14 a răspuns:

Pe creativ monkeyz poti casi desene moderne si automat da si autorul acelor desene...si poti cauta pe google despre acel pictor. sper ca am fost de ajutorbig grin