| truliluli a întrebat:

Am facut o prostie. In loc sa sterg Star Wars Jedi Academy din control panel l-am sters cu tot cu folder de pe partitia D. In control panel inca imi apare si cand vreau sa-l dezinstalez imi spune ca s-a dezinstalat cu succes si imi apare tot in control panel. Cand il montez cu daemon tools nu imi pa install. imi da single player, multiplayer si alte din astea. Cand dau sa ma joc spune ca nu gaseste folderul cu instalarea si nu ma lasa. Ce trebuie sa fac? Funda.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Descarca Total Uninstaller (sau alt program asemanator pentru dezinstalare completa a programelor 'rebele') si dezinstaleaza cu el toate ramasitele jocului. Apoi instaleaza din nou 'pe curat'. Succes!

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Sa l reinstalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal asa. A ramas asa in registru. Nu se intampla nimic.