| AlexUnder a întrebat:

Salut am nevoie de un sfat, ce parere aveti despre blogul meu si ce recomandari aveti docamndata nu prea are posturi dar am pregatite cateva. Blogul este http://forhight.wordpress.com. In curand o sa cumpar si domeniu

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

Mi se pare interesant, dar articolele nu sunt chiar minunate...ar trebuii sa te mai inspiri. Spatiul lasat pe margini e cam suparator la privire, iar daca ai pune reclame ar fi enervant pentru oameni.Incearca sfatul zilei sau stire importanta...etc.Deasemeni ar fi bine sa schimbi designe-ul. Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Daca vrei spatiu, am câteva domenii