| abstract3D a întrebat:

Am o intrebare daca imi fac site pe ucoz este gratuit?
va rog sa imi spuneti nu stiu parca am ninte indoieli va rog frumos sa imi spuneti dau o funda cui imi dar raspunsul cel mai bun si explicit ooooo era sa uit inca ceva am vazut ca la unele situri este o bara home, muzica noua, filme, manele straina as vrea sa stiu cu ce program se face si cum va rog frumos mutumesc frumos happybig grin

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Da, ucoz este gratit. Banuiesc ca te referi la ucoz.com?, pentru ca, mai recent, a aparut si www.ucoz.ro, care are aceleasi conditii doar ca e complet in limba romana.

| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Pai, ucoz este gratuit, ca el mai sunt sa zicem in genul lui sunt : myforum, blogspot, neogen (nu stiu daca mai e neogen). Sunt site-uri pe care iti poti crea o pagina de web gratuit. Deci da UCOZ este GRATIS. FUNDA?batting eyelashes

Întrebări recente