| Raul199612 a întrebat:

Am o intrebare

De ce nu merge sa fac cont de yahoo messenger? adica scriu totu corect si cand vreau sa pun o parola (orice parola) nu merge zice ca nu e buna chiar daca nu am mai scris si la repeta parola... deci orice parola as pune nu e buna, de ce oare?

Funda

Răspuns Câştigător
| kissuletzz a răspuns:

Salut! parola trebuie sa fie din 8 litere si cifre si sa aiba o ajuscula(litera mare), dar trebuie neaparat sa aiba si cifre si litere si majuscula, sper ca te-am ajutat. P.S. daca nu reusesti pot sa te ajut eu s-ti faci

2 răspunsuri:
| DaYannaDG a răspuns:

La parola trebuie sa pui un cuvant din minim 6-8 litere/cifre si o majuscula.

| asddddcvbnnjiu a răspuns:

Buna! s-au schmbat putin regulile la crearea unui nou ID! Trebuie sa incepi cuvantul cu litera mare si dupa sa continui cu litera mica iar la sfarstit cateve cifre! parola trebuie sa fie minim de 8 caractere! ( ex: Piraterie159) sper ca te-am ajutat!