| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata.
Am cateva capace de la sticle de pepsi, scrie pe ele ca pot primi o doza. Stie cineva de unde pot ridica aceste doze? Sunt din Ploiesti.

4 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

La un super market te duci la o casa si intrebi daca iti dau doze pentru capace castigatoare.

| matrix100 a răspuns:

Magazine care au in geam reclama de la pepsi iti da doze pe capace, mai exista posibilitatea sa suni la Pepsi si iti vor da adrese cu magazine din orasul tau care dau doze

| Ana22229 a răspuns:

Foarte simplu.Te duci cu capacele la magazinul de la care ai cumparat sticlele iar ei iti dau doza. Funda?

| Crissta99 a răspuns:

La orice magazin in care se vine Pepsi... sau eventual de unde ai cumparat sticlele... Funda? :-3