| RoxanaCher a întrebat:

Salut.Am o intrebare. O sa implinesc luna viitoare 12 ani. Unde as putea sa-mi fac ziua?
Ce idei aveti? Multumesc.

10 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Mcdonald? laughing

| cornculapte a răspuns:

Acasa e cel mai bine. La 12 ani nici nu are rost sa incepi deja cu localurile si barurile. O petrecere restransa cu prietenii apropiati e perfecta. La multi ani.

| iuandfto a răspuns:

Fiindca e vara ai putea incerca o locatie mai speciala cum ar fi o piscina. Dar ar fi o idee buna sa o faci si la un restaurant. Fiinda inviatii tau sunt de varsta ta(cred) lor le-ar placea sa se joace asa ca poate ii poti duce la insula copiilor din Herastru (acum depinde si unde stai ). Poti sa-ti faci ziua chiar si la padure.

Distractie placuta si la multi ani :X

| Alexa_8596 a răspuns:

Hm.Nu ma gandesc ca vrei sa ti`o tii intru`n loc de pitici.Cum ar fi clubu`buburuzelor sau mcdonalt laughing Du`te si tu in Lotus la bowling love struck cu prietenele tale :p. Sau la strand love struck

| MoreTime a răspuns:

Sunt o multime de locuri:
- subsol
- in calculator
- sub pat
- la vecini
- intr-o casa parasita
laughing
Ziua ar trebui sa ti-o faci unde te simti tu cel mai binetongue n-are rost sa-ti zicem noi zeci de locuri...

| dyddyyyx18 a răspuns:

In primul` rand La multi ani! :*
Pai, ai putea sa-ti faci ziua acasa.

| lala178 a răspuns:

Poate la o pizzerie din oras, care sa aiba si terasa, sau la un fast food mai dragut si de ce nu acasa.
Daca ai mai multi invitati acasa este cea mai buna optiune, de meniu te poti ocupa cu mama ta sau poti comanda ceva, iti cauti muzica buna, pe care sa dansati, iti decorezi camera cu baloane de toate culorile...
La multi ani!

| SelenaDesire a răspuns:

In primul rand LA MULTI ANI si sa fii sanatoasa!

In al doilea rand, referitor la raspuns, happy ti-o poti face la MC`, invita-ti prietenii si fa-le cate o oferta, va veti distra de minune, mai ales ca acolo au si jocuri. Cazul clasic, la tine acasa. Mai incitant este sa aduci si cativa baieti, fetele sa se machieze, baietii sa vorbeasca si sa se simte bine. Tot felul de aperitive si torturi. Si nu consum bani degeaba pe alte lucruri costisitoare. EXCELENT!
Deci pentru mine asa ar arata petrecerea mea. Cu pretenii si familia si cu cel mai delicios tort. In fond, asta e ce conteaza.

Succes si petrecere placuta! :X

| sellyyy a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic.Eu demult nu-mi mai fac ziua.Eu cred ca e mai bine in loc sacheltui bani pe cine stie ce pentru cei invitati, mai bine iesi cu parintii si cmbp a ta la o plimbare, la un suc, iar cu banii scutiti pentru cei invitati iti cumperi o groaza de cadouri. Mie asa imi place.Si dac vrei neaparat du-te la mc'donald's.Ma rog nu stiu locatii sincer.mai cauta pe internet si o sa vezi ca gasesti multewinking. Sper ca te-am ajutat putin.winking

| kosmyn98 a răspuns:

Cel mai bine e sa ti faci ziua acasa e mult mai convenabil mult mai ieftin si e departe de fast foodurile si de mancarea proasta.La multi ani!:X