| DeeaLovesRock a întrebat:

Am o prietena care implineste 11 ani saptamana viitoare, si nu am idei despre ce sa ii cumpar. Vreau sa precizez ca e o fire simpla, amuzanta. Si ma inteleg foarte bine cu ea. Raspunsul cel mai folositor va primi funda. happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un ceas, un tricou personalizat, un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.

7 răspunsuri:
| Tequilaaaaa a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie neaparat sa ii cumperi ceva. Poti crea tu acel bun. Sau realizeaza ceva personalizat, iar daca aveti poze impreuna, poti sa le pui intr-un album, sau toate pe o plansa. Cred ca s-ar bucura mai mult pentru ceva facut de tine.

| DeeaLovesRock explică:

Pai ideea este in felul urmator : Nu am poze cu ea.hee hee.

| DeeaLovesRock explică:

RKR - Mai bine nu te bagai in seama.winking.

| DeeaLovesRock explică:

Florina - Multumesc.batting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un penis din al lung d cauciuc si il folositi aman2.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu plăcere. Îţi urez distracţie plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulţumesc şi eu pentru fundă! :*