| ktalyn178 a întrebat:

Salut, am o problema cand incerc sa accesez diferite link-uri din adresa de messenger. Stiti voi, link-uri de hi5, youtube, blog-uri, trilulilu, etc.
Eroarea este aceasta : http://postimage.org/image/2pkon0cv8/

Ce ar trebui sa fac ca atunci cand accesez unul din link-urile numite mai sus sa mi se deschida deja o pagina a bowser-ului si sa ma duca la adresa respectiva?
Multumesc

2 răspunsuri:
| ktalyn178 explică:

Messenger 10, dar da eroarea asta de vreo 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce messenger ai.si poate trebuie reinstalathappyatata tot