| hannsh a întrebat:

Salut am o problema cu youtube google si altea sieuri (Google am reusit sa il repar) doar cu youtube am probleme acum daca incerc sa itru pe youtube imi da eroarea asta http://postimage.org/image/l5hg5gurj/ si daca incerc sa ma uit pe alte siteuri la un video pe format youtube imi da error 404 the requested url was not found on this server va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cineva sau ceva malware a încercat să acceseze neautorizat youtube-ul prin calculatorul tău.Recomand o dezinfecție a sistemului dar înninte încearcă cu „verify" poate obții ceva.Succes

| hannsh explică:

Salut am incercat sa ii dau desinfectie dar nu a functionat iar daca incerc sa dau verif atunci imi apare un surevay sa aleg iphone si ipod si de ale nu ia cumva alta idee?