| SandraMikyZu a întrebat:

Salut am o problema. de ce nu mai pot sa raspund la intrebari? nu am vorbit uara si nu am ras de nimeni... amincercat sa ii ajut cu raspunsuri dar nu mi le mai publica

Răspuns Câştigător
| Gabytzuu001 a răspuns:

Activeaza-ti adresa de mail
intra pe ea si verifica inbox / spam!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca este o eroare de la site contacteaza adminii si spune-le de problema!
http://www.tpu.ro/contact

| PetreConstanta a răspuns:

Rabdare - nu te supara - o sa le publice

| dragonul96 a răspuns:

Sall. o sa iti apara, dar mai incolo ca asa mi se intampla si mie

| Golanasul a răspuns:

Raspunsurile o sa fie publicate dupa ce sunt acceptate de ultilizatorul care a postat intrebarea

| SandraMikyZu explică:

Multumesc mult acum merge pot raspunde la intrebari