| cr1staluL a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pun la cs bindurile la cs am vazut multi jucatori care joaca cu binduri si mie se pare destul de tare! ma puteti ajuta?happy?

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Toti avem binduri. Bindurile sunt comenzi atasate tastelor! De exemplu:
bind e +use, bind m +choseteam etc.

| blooDyFox a răspuns:

straight face Ce fel de binduri? Exista o gramada de binduri.
-bind (litera) " say (si aici ce vrei sa scrii)
-bind (litera) +(aici pui comenzi. depinde de sv sunt unele cum ar fi bb unde trebuie sa pui: bind "-" +grab, ca sa muti obiectele.
-Intri la options si pui de acolo ce vrei sa faca fiecare tasta.
Alte binduri. Le copiezi de pe net in confic.cfg sau in userconfig.cfg pe care le gasesti cstrike.

Sper ca ai inteles..Nu prea stiu sa explic. happy