| VladHd a întrebat:

Salut am si eu o problema am herpes si miercuri facem cu clasa petrecere de craciun si nu pot sa ma duc cu herpesu... care stiti o crema buna ca sa mi se duca mai repede?
va rog raspuns urgent funda

2 răspunsuri:
| Outspoken2 a răspuns:

Incearca acel plasture special pentru.herpes care se gaseste la farmacie acel plasture iti izoleaza herpesul,nu il lasa sa se usuce si se vindeca repede, sau eu am folosit Nidoflor un unguent care imediat aplicat, nu mai simti durerea si are un efect foarte bun! Sper sa te vindeci si distractie placuta!happy

| GummyBear05 a răspuns:

Eu in general folosesc nidoflor sau aciclovir. Sper ca te-am ajutat.:d