| allstarwatch a întrebat:

am si eu o problema cand incerc sa schimb coperta de facebook nu merge iar daca incerc sa o sterg imi spune
"a aparut o problema cu stergerea copertei" De ce? daca puteti sa ma ajutati va rog mult :*

3 răspunsuri:
| DraganBogdan a răspuns:

Astazi facebook-ul a avut o problema, eu nu am putut nici sa dau like la poze, sunt sigur ca problema s-a remediat, incearca acum!

| mixxjim a răspuns:

Au fost probleme pe Facebook azi, nu s-au putut face multe lucruri, nici postarile nu au mers la un moment dat, mai incearca acum sau maine.

| justyoung9 a răspuns:

Incearca sa folosesti o aplicatie care iti ofera o multitudine de imagini(cauti in bara de cautare de sus pe facebook cu cuvintele "cover photos")