| allstarwatch a întrebat:

de curand am intampinat o problema cu facebook-ul anume cand incerc sa schimb coperta de facebook nu merge plus ca nu merge nici stearsa cand incerc sa o sterg imi spune ca "a aparut o problema cu stergerea copertei". De ce? daca ma puteti ajutawinking dau Funda!

1 răspuns:
| DianaDede a răspuns:

Hei! Daca ai aceasta problema ca nu poti schimba coperta inseamna ca imaginea e prea mica sa ca trebuie una mai mare. Incearca cu o poza de 5 mp. Asta am patit-o si eu.