| FauK3 a întrebat:

Salut, am un prieten(cls a 5-a) care sta cam mult cu fetele, nu le place, adica ii place sa stea cu ele ca baietii nu prea iese si cica se distreaza bine cu ele...credeti ca e un fatalau? Ca astia de la mine asa zic...astept pareri thinking

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu e fatalau, daca el se simte bine cu fetele asta e... poate baietii din clasa sunt niste cocalari imputiti care nu stiu sa vorbeasca si se cred b0$$!

| FauK3 explică:

Bai,ii place sa petreaca timp cu ele, nu vrea sa se dea mare omule ca am vb cu el si mi-a zis asta(suntem buni prieteni)

| CodrutM a răspuns:

E afemeiat, nu fatalau. Fatalaii sunteti voi. Asta-i crudul adevar.
E clasa a 5-a, nici nu mai tin minte daca aveam erectie in clasa a 5-a... stai sa mai creasca ca o sa ii fie foarte folositor "talentul" asta.