| IrxnIroxyI a întrebat:

Am un iubit de 3 saptamani. Ieri nu l-am vazut deloc si mi-a spus ca a avut treaba(a stat la un prieten caruia i-a murit o ruda. si aceluia ii este frica sa stea singur, inteleg). L-am intrebat daca maine mai are treaba.imi era foarte dor de el. Ghiciti ce mi-a spus :,, Nu stiu, si nu mai pune atatea intrebari ca nu-mi place ". A cazut cerul peste mine. Credeti ca nu ma mai place.sau el este o fire mai sincera si n-a crezut ca ma jigneste. Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| atianin a răspuns:

A murit o ruda de a prietenului prietenului tau, incearca sa intelegi si tu ca acum are nevoie sa fie acolo sa il sustina pe acest prieten daca il stresezi prea mult e posibil sa se simta sufocat.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

O fi avut si el un moment in care era mai nervos...acum uneori ne descarcam nervii pe persoanele dragi, se mai intampla, deci scuza-l si u acum.Si vezi la cum se comporta in viitor, dar daca mai repeta figuri de genul asta vorbeste cu el.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil nu e obişnuit să fie atât de controlat. Îţi doreşte mai multă libertate. Dăi-o. Lasă-l pe el să te caute. Baftă!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daca eşti prietena lui asta nu înseamnă ca ai dreptul să îl sufoci doar nu eşti nevasta lui.lasă omul să respire, în timpul in care nu va vedeţi ieşi şi tu cu prietenele şi vă distraţi ca între fete. Băieţii au nevoie şi de spaţiu si cum se simt sufocaţi îţi dau papucii.Nu'ţi mai face atâtea griji pentru nimic.

| vivigirl a răspuns:

Pai nu cred ca nu te mai place. O fi fost stresat sau nervos, si atunci din nestire ti-a spus sa nu-i mai pui atatea intrebari. Poate era ocupat totusi thinking Eu zic sa ai o discutie cu el si sa lamuriti situatia. Numai el iti poate raspunde la intrebarea asta happy.

| IrxnIroxyI explică:

Multumesc pentru raspunsuri. ele m-au mai linistit. big grin

| lucika_6383 a răspuns:

Nu e adevarat ca nu te place. am avut si eu asa o problema cu iubitul stii numai ca lui i-a murit un var si nu dorea sa vb cu mine deloc caci a spus ca ma va face si pe mine trista poate asta e problema si la iubitul tau lasa-l ceva timp sa se mai gindeasca ...asta va dura citeva zile si apoi singur se va intoarce la tine

| Larissa7763 a răspuns:

Buna! eu cred ca te place insa se simte sufocat, acorda-i putin timp, inca este prea devreme si poate ii este frica sa se implice. mult succes