| sebastian1331 a întrebat:

Am vazut la un tip intr-un bar ca avea niste tigari Camel White (nu erau slim) iar pachetul se dechidea in lateral. Ma puteti ajuta sa gasesc acest tip de tigari pe 'net? P. S. Pe pachet era o camila mica si sub ea scria "White"

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu am vazut la magazinul "Profi" din alea.

| Eღilia62 a răspuns:

Exista si in Romania, va spun eu ca am vazut, erau de 2 feluri : Camel alb si negru,

| aia a răspuns:

In Italia sunt niste tigari camel cum ai zis tu dar sincer nu stiu ce tigari ar putea fi...thinking

| aia a răspuns:

Sebastian eu nu aveam de unde sa stiu de unde este tipul...eu am zis unde am vazut si chiar daca sunt/nu sunt alea se poate face comanda pe net... oricum nu cred ca sunt alea nu fumez deci nu ma pricep eu zic ce am vazuthappy

| sebastian1331 explică:

@iss Tipul e din Bucuresti...