| mihneacon a întrebat:

Salut, am vazut pe net niste filmulete cu brooming (cei care nu stiu sa caute pe youtube); dar nu stiu cum trebuie filmat si cu ce program se editeaza.

3 răspunsuri:
| VeteranReintors a răspuns:

Nici eu nu stiu. Te-ai uitat la doza de has. Daca afli sa-mi zici si mie.

| EuCosti a răspuns:

Deci practic poti face acel filmulet fara sa editezi doar ei un telefon cu care poti pune pauza atunci cand persoana sare in aer pui pauza si apoi mai sare odata iar pui pauza e simplu

| mihneacon explică (pentru EuCosti):

Eu cred ca filmeaza cum sare si apoi scoate frame-urile in care esti cu picioarele pe pamant.