| blablablalba a întrebat:

are cineva un cont pe ourworld care are peste nivelu 25? puneti contul si parola daca vreti sa-mi dati.

4 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Am eu la lvl 41, dar mi-a luat ceva pana am ajuns acolo si nu am de gand sa-mi fac altu doar pentru tinetongue

| blablablalba explică:

Hai va rog eu...big grin.

| MaryMaria027 a răspuns:

Buna eu sunt level 40 pe ourworld da numele teu sa te abg la friend si o sa te ajut ca in scurt timp sa afci un lvl destul de mare si o sa iti bag si gems da-mi doar id tau ca s avb pe mess

| Mirunad1 a răspuns:

Eu am un cont de livelul 35 dar nu am deloc incredere in persoane straine.Nu vreau sa-mi fac alt cont numai pentru ca ti l-am dat tie.Sczzzzzzz!