| arpilia a întrebat:

Salut.as dori sa fac un blog de prezentare a unei locatii. vreau sa adaug multe poze si explicatii ale lor.majoritatea blog urilor nu contin multe poze.as dori sa ma ajutati sa fac un astfel de blog. unde as putea sa fac, pe ce site un blog tip galerie imagini?

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Arpilia, incearca www.ucoz.ro, un sistem recunoscut prin care poti sa creezi un Site de prezentare sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
Ei ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite, Modul de Albume Foto pentru Galerii de prezentare, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

P.S: Daca ai domeniu propriu de tip "nume.ro,com,eu" poti sa il parchezi pe ucoz.ro si sa folosesti celelalte servicii gratuit! (design, hosting, spatiu, etc)

Mult succes!

| Gabonne1982 a răspuns:

Iti recomand wordpress.Eu am unul la blogger si am o mare problema : nu mai pot sa-l sterg.Au complicat prea tare lucrurile cei de la blogger

| HappyPebbles a răspuns:

Iti recomand blogger.Este bun si simplu de folosit si gasesti multe tutoriale despre elhappy. Pentur a-i schimba infatisarea cauta pe google templates blogger si o sa gasestihappy.

| AlissaDăăă a răspuns:

Ai putea pe wordpress. happy

| Emiily a răspuns:

Eu mi-am facut blog aici blogger.com incearca si tu... daca mai ai alte intrebari despre blog trimite-mi un mesaj privat

| AnaOneBeat a răspuns:

Nu iti face blog - fa-ti un cont pe cabanova.ro si fa-ti acolo un mini site ( e gratuit ) ai si galerie foto si video si mai multe.