| denis987 a întrebat:

Salut.As dori sa imi fac un site/blog. dar nu prea stiu despre ce sa scriu.Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| eusicumine_4355 a răspuns:

Pasul unu:
Intinde-te pe spatele scaunul si uita-te la tavan
pasul 2:intra pe blogger.com,sau wordpress (sau pe ce vrei tu)
pasul 3:scrie despre primul lucru care-ti vine in minte,nu prea conteaza ce scrii atata timp cat o faci, repet TOT CE-TI VINE IN MINTE, in timpul asta o sa-ti vina ceva in cap bun de scris.
pasul 4:
Imi dai mie funda, multumesc frumos apreciez gestul big grin
eu personal l-as face despre jocuri online, componente pc sau mancare pot vorbii zile despre astea 3

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Cred ca e bine sa-ti faci un site/blog in care vorbesti de pasiunile tale (asa poti sa ai succes, cel mai sigur). Poti sa faci despre muzica, filme, pictura, fotografie, masini, etc! In functie despre ce decizi sa-l faci, gasesti numele.

Dupa ce ai ales tema blogului, intra pe www.ucoz.ro, unde poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum:

http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Succes!

| Miina a răspuns:

Buna.
Daca iti faci un blog poti scrie despre tine.
Ce te macina, sentimente, ganduri.
http://miina-bllogzz.blogspot.com/ -mai gasesti cateva linkuri pe el.:)
Sau mai poti scrie despre.
-muzica
-sport
-scoala
-masini
-jocuri. ce-ti place tie.
Bafta! Cand il faci sa ma anunti, chiar vreau sa vad ce-ai ales;;)!

| missClumsy a răspuns:

Pai scrie si tu despre lucruri care te pasioneaza. Masini, jocuri, relatii, filosofeaza pe diferite teme dace esti bun la asta...folosseste-ti imaginatia.happy

| urSwlets a răspuns:

Masini, jocuri, statusuri