| MarianSare a întrebat:

Salut as dori sa ma uit la un serial.
Am ales intre: Game of Thrones, Teen Wolf, Vikings, American horror story.
In mare parte as dori sa fac in mare parte concurenta intre Game of Thrones si Vikings, dar si celelalte doua par interesante.
Vreau sa imi supneti pe care leati vazut; pe care le recomandati si de ce.
Va salut!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Game of thrones trebuie neaparat sa-l vezi, mi se pare ca e unul din cele mai bune seriale ale momentului (cel mai bun pentru mine personal). Vikings inca nu l-am incercat ca nu simt nevoia de un serial nou, dar am auzit ca e foarte bun de asemenea. Incepe cu astea 2, poti incerca si american horror story dar mie sincer mi s-a parut plictisitor. M-am plictisti dupa primele 2 episoade si pe mine macar un sezon ma tine un serial. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Game of thrones am vazut si Teen wolf putin.Game of thrones mi se pare unul dintre cele mai bune seriale datorita scenariului, efectelor. Merita sa te uiti.